Надійні системи кріплення для СЭС від Заводу "Фрегат"

Завод "Фрегат" з 2010 р. займається проектуванням, виготовленням та монтажем широкого спектру систем кріплення фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій (СЭС) із сталевих оцинкованих профілів.

Завод "Фрегат" - єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва конструкцій, починаючи від різання рулонної сталі, плющення профілів, нанесення покриття методом гарячого оцинкування і закінчуючи стендовими натурними випробуваннями. На даний момент нами спроектовані більше 20 різних моделей столів СЭС, як стаціонарних для промислових об'єктів, так і з регульованим кутом (зима/літо) для приватних клієнтів.

Завдяки наскрізному контролю якості на кожному етапі замовник отримує надійні і довговічні елементи конструкції з товщиною цинкового покриття не менше 80 мкм. Термін служби наших конструкції складає більше 25 років. Це приблизно в 5 разів більше, ніж для виробів з низькоякісного оцинкованого листа, які зараз широко пропонуються на ринку.

Наші фахівці надають кожному клієнтові повну інформаційну підтримку по вибору оптимальної конструкції по тел. +38 067 322 70 44.

Надійні системи кріплення для СЭС від Заводу