Дорожнi огородження

Дорожнi огородження

Дорожнє огородження — пристрій, призначений для запобігання з'їзду транспортного засобу з узбіччя і мостової споруди, переїзду через роздільну смугу, зіткнення із зустрічним транспортним засобом, наїзду на масивні перешкоди і споруди, розташовані на узбіччі і в смузі відводу дороги, на роздільній смузі (утримує огорожу для автомобілів), падіння пішоходів із мостової споруди або насипу (утримують огорожі для пішоходів), а також для упорядкування руху пішоходів і запобігання виходу тварин на проїжджу частину (обмежує огородження).
Дорожні металеві огородження бар'єрного типу встановлюють на автомобільних дорогах загального користування в населених пунктах, на трасах і автомагістралях. Крім того, вони застосовуються при будівництві під'їзних доріг до промислових підприємств і на внутрішньогосподарських дорогах.
 

 

ПрАТ «Завод «Фрегат» виготовляє металеві дорожні огорожі бар'єрного типу відповідно до ДСТУ Б В.2.3-12-2004, ТУ У 45-2-21476215.112-2003, ГОСТ 26804-86, TL-SP 99.

            
 


Виготовляються такі групи дорожніх огороджень:
односторонні дорожні огорожі 11ДО встановлюються уздовж земляного полотна дороги і перешкоджають ненавмисному з'їзду з нього транспорту, огороджують проїжджу частину від споруд і різних предметів, розташованих у смузі відведення дороги;


двосторонні дорожні огорожі 11ДД застосовуються на дорогах з чотирма і більше смугами руху та встановлюють по осі розділової смуги. Вони запобігають зіткнення транспортних засобів із зустрічних потоків;


мостові огородження ((односторонні - 11МО, двосторонні - 11МД) бар'єрного типу встановлюються на автомобільних мостах і шляхопроводах. Головною метою їх установки є виключення можливості з'їзду транспорту з проїжджої частини цих споруд.

                                 

Для ремонту вже встановлених дорожніх бар'єрних огороджень ПАТ «Завод«Фрегат» пропонує до постачання елементи конструкцій огорож
Секції балки СБ

Стійки дорожні СД

Консолі ЯЖ, КА, КР

Зв'язки діагональні СДД

Елементи кінцеві ЕК

Всі елементи огороджень захищені від корозії методом гарячого оцинкування з товщиною покриття 70-120 мкм або нанесенням високоякісного лакофарбового покриття.

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Конструкції захисних огороджень виготовляються з технічних умови TL-SP Федеративної Республіки Німеччини, відповідають кращим європейським зразкам і по Українському ГОСТу 26804-86. Цинкове покриття забезпечує їх довговічність, естетичність. Різноманітність конструкцій елементів дозволяє проводити їх монтаж за різними схемами захисних огороджень. Вироби сертифіковані товариством технічного нагляду "TUV Rheinland" Німеччина на відповідність вимогам якості, надійності, безпеки і охорони навколишнього середовища.

Дорожні огородження виготовляються з захисних планок профілю А чи профілю В. Довжина планок 4300 мм. Стовпчики огорож виготовляються з профілю «Сигма» довжиною 1900, 2300 і 2500 мм. Відстань між стовпчиками може бути 1,33 м, 2,0 м і 4,0 м.

Наш телефон: (067) 322-70-44

Вiдео випробувань дорожнiх огороджень