Борони дискові важкі БПД

Борони дискові важкі БПД

Важкі дискові борони БПД-2,4; БПД-4,2; БПД-4,2-01; БПД-6,0 призначені для подрібнення рослинних залишків (у тому числі крупностеблевих культур, таких як соняшник, кукурудза) при обробці грунту після збору врожаю.

Борони дискові середні та легкі БДСФ і БДЛФ

Борони дискові середні та легкі БДСФ і БДЛФ

Нові дискові борони заводу «Фрегат» БДСФ і БДЛФ відносяться до класу середніх борін і легких борін відповідно, агрегатуються з тракторами різного класу, при цьому забезпечуючи глибину обробки ґрунту до 18 см за один прохід для БДСФ і до 12 см за один прохід для БДЛФ.

Культиватор

Культиватор

Культиватор АПП-6.02-01 призначений для суцільного розпушування ґрунту на глибину до 16 см на полях зі схилами не більше 30 градусів, попередньо обробленого і необробленого фону у всіх агротехнічних зонах України, на грунтах з твердістю до 3,5 МПа, при вологості грунту до 27%.

Каток

Каток

Модуль МДКШ-4,2 (каток) призначений для вирівнювання поверхні поля, подрібнення брил і ущільнених грудок ґрунту, які не осіли після основної обробки.
Модуль використовується в комплексі з боронами важкими дисковими БПД-4,2, БПД-4,2-01.
Модуль працює на схилах до 8 градусів.

Каток кільчасто-зубчастий КПФ-6КЗ

Каток кільчасто-зубчастий КПФ-6КЗ

Обробка грунту цим катком покращує приплив вологи до насіння, зменшує її випар, покращує контакт насіння з грунтом і прискорює їх проростання, що призводить до оптимальної появи сходів і стійкого розвитку культури.