Щорічний навчальний семінар в Новій Каховці

Черговий навчальний семінар для керівників господарств і фахівців з експлуатації дощувальних машин, організований ПрАТ "Завод "Фрегат", відбувся 27.02.2018 в м. Нова Каховка. Тема семінару - "Підвищення ефективності експлуатації ДМ "Фрегат" - зацікавила представників  понад  двадцяти господарств з різних регіонів України.

Доповіді, що прозвучали на конференції, викликали щірий інтерес у її учасників і активне обговорення окремих моментів як в конференц-залі, так і в перервах заходу. Учасники семінару відмітили актуальність тим доповідей і високий рівень підготовки і проведення самої події.

Нова Каховка була вибрана місцем проведення семінару з двох причин: по-перше, завдяки своєму географічному положенню, вона є негласною "столицею" зрошуваного землеробства на півдні України, а по-друге, з 2017 року в ній діє Херсонська філія нашого підприємства. Керівник філії - Нестеренко Юрій Вікторович, моб. 098 188-01-19.

Щорічний навчальний семінар в Новій Каховці  


Металоконструкції

Металоконструкції

ПрАТ «Завод«Фрегат» виготовляє оцинковані (пофарбовані) щогли мобільного зв'язку.

Механообробка

Механообробка
 
ПрАТ "Завод" Фрегат "надає послуги в області механообробки, механообработки на верстатах з ЧПУ, високоточної, прецизійної металообробки, виготовлення різної машинобудівної продукції

Дорожні огородження

Дорожні огородження

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Сільгосптехніка

Сільгосптехніка
 
Техніка для сільського господарства. Обприскувачі, культиватори, борони, катки і багато іншого.

Дощувальні машини

Дощувальні машини
 
Саморушні дощувальні машини «ФРЕГАТ» допоможуть Вам отримати високі і стійкі врожаї зернових, овочевих і технічних культур, багаторічних трав забезпечуючи їх якісний полив.

Лиття

Лиття

Ливарний цех розрахований на виробництво сталевих (30Л ... 45Л, 40Х, 30 ... 45ХГСЛ) і чавунних (СЧ 20, СЧ30) виливків за газифікованими моделями (Lost-Foam). Маса сталевих виливків до 30 кг., Чавунних до 45 кг.