Надійні системи кріплення для СЭС від Заводу "Фрегат"

Завод "Фрегат" з 2010 р. займається проектуванням, виготовленням та монтажем широкого спектру систем кріплення фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій (СЭС) із сталевих оцинкованих профілів.

Завод "Фрегат" - єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва конструкцій, починаючи від різання рулонної сталі, плющення профілів, нанесення покриття методом гарячого оцинкування і закінчуючи стендовими натурними випробуваннями. На даний момент нами спроектовані більше 20 різних моделей столів СЭС, як стаціонарних для промислових об'єктів, так і з регульованим кутом (зима/літо) для приватних клієнтів.

Завдяки наскрізному контролю якості на кожному етапі замовник отримує надійні і довговічні елементи конструкції з товщиною цинкового покриття не менше 80 мкм. Термін служби наших конструкції складає більше 25 років. Це приблизно в 5 разів більше, ніж для виробів з низькоякісного оцинкованого листа, які зараз широко пропонуються на ринку.

Наші фахівці надають кожному клієнтові повну інформаційну підтримку по вибору оптимальної конструкції по тел. +38 067 322 70 44.

Надійні системи кріплення для СЭС від Заводу  


Металоконструкції

Металоконструкції

ПрАТ «Завод«Фрегат» виготовляє оцинковані (пофарбовані) щогли мобільного зв'язку.

Механообробка

Механообробка
 
ПрАТ "Завод" Фрегат "надає послуги в області механообробки, механообработки на верстатах з ЧПУ, високоточної, прецизійної металообробки, виготовлення різної машинобудівної продукції

Дорожні огородження

Дорожні огородження

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Сільгосптехніка

Сільгосптехніка
 
Техніка для сільського господарства. Обприскувачі, культиватори, борони, катки і багато іншого.

Дощувальні машини

Дощувальні машини
 
Саморушні дощувальні машини «ФРЕГАТ» допоможуть Вам отримати високі і стійкі врожаї зернових, овочевих і технічних культур, багаторічних трав забезпечуючи їх якісний полив.

Лиття

Лиття

Ливарний цех розрахований на виробництво сталевих (30Л ... 45Л, 40Х, 30 ... 45ХГСЛ) і чавунних (СЧ 20, СЧ30) виливків за газифікованими моделями (Lost-Foam). Маса сталевих виливків до 30 кг., Чавунних до 45 кг.