Завод "Фрегат" запрошує нових співробітників!

26 січня 2017 в приміщенні Першотравневого районного Центру зайнятості були проведені два міні-ярмарки вакансій за замовленням ПАТ "Завод "Фрегат ".
Наш Завод - один з найбільших в країні машинобудівних заводів, який робить металоконструкції, вузли і агрегати для різних машин, техніку для сільського господарства, харчовій і переробній промисловості, вироби гідравліки. Завдяки професійному менеджменту з орієнтацією на зарубіжний ринок збуту, Завод нарощує потужності виробництва і розширює штат кваліфікованого персоналу.
Завод уклав великий контракт з Іраком на виготовлення дорожніх металевих огороджувань бар'єрного типу, тому виник попит на такі спеціальності, як токар, штампувальник, оцiнкувальник гарячим способом, транспортувальник, слюсар механо-складальних робіт, рiзьбошлифовщiк та інші.

Начальник відділу кадрів ПАТ "Завод Фрегат" Олександр Ігнатьєв провів відеопрезентацію, в ході якої ознайомив присутніх з продукцією Заводу і умовами праці, а також розповів про наявні вакансії, розміри оплати праці. Директор по персоналу компанії, що управляє, Віталій Лисий розповів про фінансовий стан підприємства і ознайомив з ключовими принципами нової стратегії розвитку Заводу.
У заходах взяло участь близько ста чоловік, у тому числі демобілізованих учасників АТО, які отримали вичерпні відповіді на питання, які їх зацікавили.

Претенденти, які зацікавилися пропозиціями роботи, були запрошені безпосередньо на підприємство для детальнішого ознайомлення з умовами роботи і подальшої співбесіди.

Завод  


Металоконструкції

Металоконструкції

ВАТ «Завод«Фрегат» виготовляє оцинковані (пофарбовані) щогли мобільного зв'язку.

Механообробка

Механообробка
 
ВАТ "Завод" Фрегат "надає послуги в області механообробки, механообработки на верстатах з ЧПУ, високоточної, прецизійної металообробки, виготовлення різної машинобудівної продукції

Дорожні огородження

Дорожні огородження

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Сільгосптехніка

Сільгосптехніка
 
Техніка для сільського господарства. Обприскувачі, культиватори, борони, катки і багато іншого.

Дощувальні машини

Дощувальні машини
 
Саморушні дощувальні машини «ФРЕГАТ» допоможуть Вам отримати високі і стійкі врожаї зернових, овочевих і технічних культур, багаторічних трав забезпечуючи їх якісний полив.

Лиття

Лиття

Ливарний цех розрахований на виробництво сталевих (30Л ... 45Л, 40Х, 30 ... 45ХГСЛ) і чавунних (СЧ 20, СЧ30) виливків за газифікованими моделями (Lost-Foam). Маса сталевих виливків до 30 кг., Чавунних до 45 кг.