Відбувся навчальний семінар для фахівців з експлуатації дощувальних машин ДМУ «Фрегат»

21 і 22 лютого 2017 на базі ПАТ «Завод «Фрегат» відбувся дводенний навчальний семінар для фахівців з експлуатації дощувальних машин ДМУ «Фрегат». Метою навчання була презентація прихованих можливостей і додаткових опцій ДМУ «Фрегат» для максимально ефективного використання цих дощувальних машин.

Доповідачами на семінарі виступили провідні фахівці Заводу і запрошені експерти з досвідом багаторічної експлуатації дощувальних машин «Фрегат».  Гідротехніки і оператори ДМУ «Фрегат», що пройшли навчання, упроваджуватимуть і використовуватимуть в роботі сучасні технічні рішення, освоюватимуть ефективніші прийоми експлуатації ДМ і, в результаті, зможуть збільшити ефективність вживання зрошування з використанням дощувальних машин ДМУ «Фрегат».

Навчання проходіло в живій і дружній обстановці – виникаючі питання відразу обговорювалися, відбувалися дискусії і активний обмін думками. Учасники відзначили актуальність запропонованих тем і практичну користь від участі у семінарі.  Перший досвід проведення навчального семінару для гідротехнікiв визнано успішним, прийнято рішення проводити подібні заходи на регулярній основі.

Відбувся навчальний семінар для фахівців з експлуатації дощувальних машин ДМУ «Фрегат»  


Металоконструкції

Металоконструкції

ПрАТ «Завод«Фрегат» виготовляє оцинковані (пофарбовані) щогли мобільного зв'язку.

Механообробка

Механообробка
 
ПрАТ "Завод" Фрегат "надає послуги в області механообробки, механообработки на верстатах з ЧПУ, високоточної, прецизійної металообробки, виготовлення різної машинобудівної продукції

Дорожні огородження

Дорожні огородження

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Сільгосптехніка

Сільгосптехніка
 
Техніка для сільського господарства. Обприскувачі, культиватори, борони, катки і багато іншого.

Дощувальні машини

Дощувальні машини
 
Саморушні дощувальні машини «ФРЕГАТ» допоможуть Вам отримати високі і стійкі врожаї зернових, овочевих і технічних культур, багаторічних трав забезпечуючи їх якісний полив.

Лиття

Лиття

Ливарний цех розрахований на виробництво сталевих (30Л ... 45Л, 40Х, 30 ... 45ХГСЛ) і чавунних (СЧ 20, СЧ30) виливків за газифікованими моделями (Lost-Foam). Маса сталевих виливків до 30 кг., Чавунних до 45 кг.