Покупцям дощувальних машин «Фрегат» компенсують 20% їх вартостi!

Хороша новина для всіх наших клієнтів і партнерів, які планують придбати дощувальні машини і борони, вироблені Заводом «Фрегат»!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на засіданні комісії 31 травня 2017 року затвердило перелік підприємств, вартість техніки яких частково компенсуватиметься за рахунок засобів державного бюджету, в цьому переліку є і ПрАТ «Завод «Фрегат».

Тепер покупці дощувальних машин і дискових борін «Фрегат» можуть розраховувати на повернення 20% від вартості покупки. Це дозволить їм отримати якісну, надійну і сучасну техніку українського виробника за кращими цінами. Враховуючи динаміку суспільних процесів в Україні, ми рекомендуємо скористатися цією можливістю якомога раніше.

Покупцям дощувальних машин «Фрегат» компенсують 20% їх вартостi!  


Металоконструкції

Металоконструкції

ПрАТ «Завод«Фрегат» виготовляє оцинковані (пофарбовані) щогли мобільного зв'язку.

Механообробка

Механообробка
 
ПрАТ "Завод" Фрегат "надає послуги в області механообробки, механообработки на верстатах з ЧПУ, високоточної, прецизійної металообробки, виготовлення різної машинобудівної продукції

Дорожні огородження

Дорожні огородження

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під'їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Сільгосптехніка

Сільгосптехніка
 
Техніка для сільського господарства. Обприскувачі, культиватори, борони, катки і багато іншого.

Дощувальні машини

Дощувальні машини
 
Саморушні дощувальні машини «ФРЕГАТ» допоможуть Вам отримати високі і стійкі врожаї зернових, овочевих і технічних культур, багаторічних трав забезпечуючи їх якісний полив.

Лиття

Лиття

Ливарний цех розрахований на виробництво сталевих (30Л ... 45Л, 40Х, 30 ... 45ХГСЛ) і чавунних (СЧ 20, СЧ30) виливків за газифікованими моделями (Lost-Foam). Маса сталевих виливків до 30 кг., Чавунних до 45 кг.