Проекти розвитку

Проекти розвитку

Завод постійно розробляє і реалізує інноваційні проекти з освоєння нових продуктів, оновлення та розширення виробничих потужностей з метою збільшення обсягів продажів і забезпечення стабільного соціально-орієнтованого розвитку підприємства.

У 2010 році завод освоїв виробництво фермової електричної широкозахватної дощувальної машини ДМФ «Фрегат», яка за своїми технічними і споживчими характеристиками не поступається кращим аналогам провідних світових компаній, лідерів на ринку меліоративної техніки (докладніше в розділі Продукція).

У 2011 році освоєно нові модифікації ДМФ «Фрегат». Постійно розширюється модельний ряд грунтообробної сільськогосподарської техніки. З питань придбання нових моделей с / г техніки можна проконсультуватися у відділі продажів.

У 2011 році освоєно виробництво нових виробів суднової гідравліки у стиковому виконанні, що дозволяє істотно розширити область застосування і ремонтопридатність гідропанелей, зібраних на основі нової продукції. Завод постійно освоює виробництво нових видів металоконструкцій, зокрема, дорожніх огороджень з підвищеною утримуючую здатністю по стандартам України, Росії та країн ЄС.

У 2012 році зварювальне виробництво Заводу "Фрегат"  сертифіковано на відповідність міжнародним стандартам ISO 3834-2.

У 2013 році освоєно виробництво дощувальної машини фермової ДМФ "Фрегат", яка забирає воду із земляного каналу , модификації ДМФ-Фзк-А1-107-100. Машина  адаптована під зрошувальні мережи, які раніше використовувались дощувальними машинами ДДА-100МА.

2014. Збільшений кліренс для дощувальних машин ДМУ "Фрегат". Комплект дощувальних машин ДМУ "Фрегат" може буде доповнений набором для збільшеня відстані від поверхні землі до трубопроводу машини з 2,1 до 2,81 метра. Машина зі збільшеним кліренсом призначений для поливу дощуванням високостеблових культур, що забезпечує проведення додаткових поливів перед завершеням вегетаційного періоду.

У 2015 році Заводом  "Фрегат освоєно виробництво гидрантів для підключення дощувальних машин. Гідранті розроблено з урахуваням технічних параметрів підключення дощувальних машин ДМФ "Фрегат" фронтальної та фронтально-кругової дії, що дає можливість виконати поставку комплектного вузлу підключення до зрощувальної мережи.

 
Курирує всі програми розвитку заводу Голова Наглядової ради - Красніков Дмитро Анатолійович.