21 і 22 лютого 2017 на базі ПАТ «Завод «Фрегат»відбувся дводенний навчальний семінар для фахівців з експлуатації дощувальних машин ДМУ «Фрегат». Метою навчання була презентація прихованих можливостей і додаткових опцій ДМУ «Фрегат» для максимально ефективного використання цих дощувальних машин.

Доповідачами на семінарі виступили провідні фахівці Заводу та запрошені експерти з досвідом багаторічної експлуатації дощувальних машин «Фрегат».

Минулі навчання гідротехніки і оператори ДМУ «Фрегат» впроваджуватимуть і використовувати в роботі сучасні технічні рішення, освоювати більш ефективні прийоми експлуатації ДМ і, в результаті, зможуть збільшити ефективність застосування зрошення з використанням дощувальних машин ДМУ «Фрегат».

Навчання проходило в живій і дружній обстановці – виникають питання відразу обговорювалися, відбувалися дискусії і активний обмін думками. Учасники відзначили актуальність запропонованих тем і практичну користь від участі в семінарі.

Перший досвід проведення навчального семінару для гідротехніків визнаний успішним, прийнято рішення провести подібні заходи на регулярній основі.