Сьогодні на Арабатській Стрілці завершився I Міжнародний інвестиційний форум «ПІВДЕННА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ». Одним зі спікерів виступив керівник бізнесу «Фрегат» Артур Херувімов.

Доклад був присвячений підвищенню конкурентоспроможності продукції національного підприємства «Фрегат» та імпортозаміщенню в галузі зрошення. Він запевнив присутніх, що потужностей заводу вистачає, аби забезпечити в короткостроковій перспективі дощувальними машинами всі поля в зонах ризикованого землеробства.

Наразі наша техніка не поступається за технічними та експлуатаційними характеристиками світовим лідерам ринку. Вона оснащена системою дистанційного керування та моніторингу FregatSmart, яка дозволяє віддалено контролювати процес зрошення, аналізувати дані та удосконалювати схему поливу.

Клієнти компанії «Фрегат» отримують не просто дощувальні машини, а й повну технічну і сервісну підтримку 24/7. Крім того, вони можуть розраховувати на 25-відсоткову компенсацію коштів, витрачених на купівлю техніки, від держави.

Тож участь у форумі стала ще однією чудовою нагодою продемонструвати можливості українського виробника та знайти партнерів серед бізнесменів аграрної сфери.