«Дощувальні машини «Фрегат». Страхуємо від посухи» – під цим гаслом 27 травня відбувся перший в цьому році День поля, організований спільними зусиллями Заводу «Фрегат»і ПП« Агрофірма «Міловська». Незважаючи на затяжні дощі напередодні цієї події, організатори спільними зусиллями подолали всіперешкоди і провели його на дуже гідному рівні.

Гостями заходу стали представники агропідприємств Херсонської області, обласної державної адміністрації, керівництво Національної акціонерної компанії «Украгролізинг», Херсонського інституту зрошуваного землеробства, а також керівництво та головні спеціалісти Заводу «Фрегат».

Розгорнуту доповідь в поле, у центральній візки дощувальної машини фронтально-кругового (іподромних) дії ДМФ «Фрегат», зробив В.Н. Дорош – головний конструктор дощувальних машин, який стояв біля витоків освоєння ще найперших дощувальних машин ДМУ «Фрегат» в далекому 1972 році.

Гості Дня поля отримали вичерпну інформацію про модельний ряд дощувальних машин «Фрегат», їх переваги та унікальні особливості, а також вигідних умовах фінансування покупки дощувальних машин.

Чекаємо нових зустрічей з нашими потенційними покупцями в г. Киев, на виставці «АГРО 2016», яка відбудеться з 8 по 11 червня. Наш стенд розташований на відкритому майданчику за павільйоном №9.