Дорожнє огородження – пристрій, призначений для запобігання з’їзду транспортного засобу з узбіччя і мостової споруди, переїзду через розділову смугу, зіткнення із зустрічним транспортним засобом, наїзду на масивні перешкоди і споруди, розташовані на узбіччі і в смузі відводу дороги, на розділовій смузі (утримуючі огорожі для автомобілів), падіння пішоходів з мостової споруди або насипу (утримуючі огорожі для пішоходів), а також для впорядкування руху пішоходів і запобігання виходу тварин на проїжджу частину (обмежуючі огорожі).
Огородження дорожні металеві бар’єрного типу встановлюють на автомобільних дорогах загального користування в населених пунктах, на трасах і автомагістралях. Крім того, вони застосовуються при будівництві під’їзних доріг до промислових підприємств і на внутрішньогосподарських дорогах.

ПрАТ «Завод «ФРЕГАТ» виготовляє металеві дорожні огорожі бар’єрного типу відповідно до ДСТУ Б В.2.3-12-2004, ТУ У 45-2-21476215.112-2003, ГОСТ 26804-86, TL-SP 99.

Виготовляються такі групи дорожніх огороджень:

односторонні дорожні огорожі 11ДО встановлюються уздовж земляної полотнини дороги і перешкоджають ненавмисному з’їзду з нього транспорту, захищають проїжджу частину від споруд і різних предметів, розташованих у смузі відведення дороги;

двосторонні дорожні огорожі 11ДД застосовуються на дорогах з чотирма і більше смугами руху і встановлюють по осі розділової смуги. Вони запобігають зіткненню транспортних засобів з зустрічних потоків;

мостові огородження (односторонні – 11МО, двосторонні – 11МД) бар’єрного типу встановлюються на автомобільних мостах і шляхопроводах. Головною метою їх установки є виключення можливості з’їзду транспорту з проїжджої частини цих споруд.

Для ремонту вже встановлених дорожніх бар’єрних огороджень ПрАТ «Завод« ФРЕГАТ» пропонує до постачання елементи конструкцій огорож

  • Секції балки СБ
  • Стійки дорожні СД
  • Консолі ЯЖ, КА, КР
  • Зв’язки діагональні СДД
  • Елементи кінцеві ЕК

Всі елементи огорож захищені від корозії методом гарячого оцинкування з товщиною покриття 70-120 мкм або нанесенням високоякісного лакофарбового покриття.

Будівельні конструкції захисних огороджень призначені для застосування при будівництві та експлуатації автомобільних доріг загального користування, під’їзних доріг до промислових підприємств і внутрішньогосподарських доріг.

Конструкції захисних огороджень виготовляються по технічним умови TL-SP Федеративної Республіки Німеччини, відповідають кращим європейським зразкам і по Українському ГОСТу 26804-86. Цинкове покриття забезпечує їх довговічність, естетичність. Різноманітність конструкцій елементів дозволяє виробляти їх монтаж за різними схемами захисних огороджень. Вироби сертифіковані товариством технічного нагляду “TUV Rheinland” Німеччина на відповідність вимогам якості, надійності, безпеки і охорони навколишнього середовища.

Дорожні огородження виготовляються із захисних планок профілю А чи профілю В. Довжина планок 4300 мм. Стовпчики огорож виготовляються з профілю «Сигма» довжиною 1900 2300 і 2500 мм. Відстань між стовпчиками може бути 1,33 м, 2,0 м і 4,0 м.

Буклет з докладною інформацією про нашу продукцію можна завантажити за цим посиланням: DOFregat_0520

Наш телефон: (067) 322-70-44

Відео випробувань дорожніх огороджень

Галерея