День Поля, організований єдиним в Україні підприємством з виробництва широкозахватних дощувальних машин – ПАТ «Завод «Фрегат», відбувся у вівторок, 30 червня на полях АРК «Придунайська Нива». АРК «Придунайська Нива» придбав у Заводу «Фрегат» чотири дощувальні машини. Подивитися техніку в дії, задати всі питання, що цікавлять виробникам – саме з такою метою на поле в Кислиці з’їхалися місцеві аграрії.

“Ми встановили дощувальні машини в квітні, працюємо з ними тільки перший сезон” – розповів голова правління АРК «Придунайська Нива» Анатолій Чередниченко. “Якість обладнання висока, але нам необхідно «підтягнути» професійні навички працівників нашого господарства в експлуатації цієї техніки. Що стосується фахівців заводу «Фрегат» – я дуже задоволений нашою співпрацею, оскільки вони показали себе надійними партнерами”.

На презентації обладнання фахівці Заводу підкреслили, що випускає підприємство дощувальні машини поєднують у собі технічні рішення світових лідерів у виробництві обладнання даної групи, але при цьому розроблені з урахуванням агрокліматичних умов південних регіонів України.

На презентації були присутні також представники акціонерної компанії «Украгролізинг» – єдиною в Україні, яка пропонує техніку в лізинг на безпрецедентних умовах: виплати семи відсотків річних в національній валюті, протягом 5 років.

На завершення презентації Ірина Лоба вручила Анатолію Чередниченко незвичайний бонус – можливість взяти участь в рафтингу по мальовничих місцях Південного Бугу. Він став першим в Одеській області партнером Заводу, який отримав такий подарунок, але, ймовірно, не останнім, судячи за рівнем інтересу фермерів до обладнання ПАТ «Завод Фрегат»