День поля, присвячений презентації нових можливостей дощувальних машин «Фрегат» і організований під егідою Херсонської обласної державної адміністрації, відбувся 28 жовтня на полях господарства «Агрофірма« Міловського »в с. Новокаїри Бериславського району Херсонської області. Гостями заходу стали губернатор Херсонської області, керівники профільних напрямків обласної та районної адміністрацій, представники агропідприємств, які цікавляться питаннями оптимальної організації поливу широкозахватних дощувальними машинами «Фрегат».

Губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв відзначив, що питання відновлення зрошення є ключовими для розвитку аграрного сектора регіону. У держбюджеті на 2017 рік передбачено суттєві виплати на відновлення мереж і допомогу агропідприємствам, які планують впровадження штучного зрошення.

В ході семінару фахівці Заводу познайомили гостей з новими технічними рішеннями і варіантами комплектації дощувальних машин «Фрегат», а також відповіли на запитання представників господарств та проектних організацій.

Завершенням офіційної частини став розіграш призів від Заводу «Фрегат». Майбутні покупці дощувальних машин отримали сертифікати на безкоштовне отримання корисних опцій дощувальних машин.

Організатори та учасники Дня поля прийшли до єдиної думки про те, що пряме спілкування виробників дощувальних машин і їх покупців приносить користь обом сторонам, допомагаючи вирішити нагальні питання і зробити максимально ефективний вибір.