Аграрії Узбекистану у найближчому майбутньому отримають 50 одиниць зрошувальної техніки виробництва компанії “Фрегат”. Наразі ми вже уклали угоду з великою компанією, яка займається рослинництвом і м’ясним тваринництвом. 

«Українські дощувальні машини не поступаються за якістю американській техніці, при цьому вони дешевше, до того ж ми отримали схвальні відгуки та рекомендації наших партнерів. Тому ми обрали «Фрегат», – так пояснює вибір на користь наших ДМФ власник компанії.

Особливості клімату Узбекистану зробили аграрний бізнес практично повністю залежним від штучного зрошення. Врахувавши особливості рельєфу місцевості, конфігурації площ зрошення та розташування джерела води, фахівці компанії «Фрегат» підібрали оптимальний варіант розміщення дощувальних машин з точки зору потреб господарства та доцільності інвестицій і зупинилися на кругових машинах.

Компанія «Фрегат» впевнено повертає свої ринки збуту, розширюючи географію клієнтів. Зокрема, у цьому році постачання дощувальних машин планується не тільки в Узбекистан, а й в Киргизію. Також ведеться робота у напряму налагодження співпраці з аграріями Румунії, Болгарії та розширення обсягів партнерства з Польщею.