У штаті компанії “Фрегат” чимало досвідчених фахівців, але розвиток та вдосконалення виробничих процесів неможливі без залучення молодих спеціалістів. Саме тому стратегія розвитку підприємства включає налагодження співпраці з навчальними закладами.

Днями відбулася зустріч представників заводу “Фрегат” з керівниками Первомайського політехнічного інституту та коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Директори навчальних закладів Сергій Доценко і Тетяна Костюкова обговорили з керівником бізнесу “Фрегат” Артуром Херувімовим, головою правління Андрієм Купковим та начальником відділу кадрів Олександром Ігнатьєвим можливості налагодження комунікації між установами задля покращення професійної підготовки студентів. Присутні погодилися, що всі сторони зацікавлені у співпраці: студенти матимуть змогу проходити практику безпосередньо на підприємстві, а після завершення навчання працевлаштовуватися на новостворені перспективні вакансії.

Після узгодження та підписання тристороннього меморандуму між сторонами перемовин ці плани будуть реалізовані. Отже, тепер молодь матиме змогу отримати гідну роботу за спеціальністю, а підприємство готуватиме нові кадри для втілення своєї амбітної та далекоглядної стратегії розвитку.