Завод «Фрегат» з 2010 року займається проектуванням, виготовленням та монтажем широкого спектра систем кріплення фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій (СЕС) з сталевих оцинкованих профілів.

Завод «Фрегат» – єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва конструкцій, починаючи від порізки рулонної сталі, прокатки профілів, нанесення покриття методом гарячого оцинкування і закінчуючи стендовими натурними випробуваннями. На даний момент нами спроектовано більше 20 різних моделей столів СЕС, як стаціонарних для промислових об’єктів, так і з можливістю регулювання кута (зима / літо) для приватних клієнтів.

Завдяки наскрізного контролю якості на кожному етапі замовник отримує надійні і довговічні елементи конструкції з товщиною цинкового покриття не менше 80 мкм. Термін служби наших конструкції становить понад 25 років. Це приблизно в 5 разів більше, ніж для виробів з низькоякісного оцинкованого листа, які зараз широко пропонуються на ринку.

Наші фахівці надають кожному клієнтові повну інформаційну підтримку щодо вибору оптимальної конструкції по тел. +38 067 322 70 44.