Безпечні умови праці – нагальна потреба за часів карантину. І керівництво компанії “Фрегат” робить все, аби створити їх на виробництві.

У межах програми “Безпечний простір” на прохідній заводу було встановлено дезінфекційний коридор. Мета цієї програми – за допомогою сучасних технологій та міжнародного досвіду створити ефективну систему протидії розповсюдженню вірусу COVID-19. Адже відомо, що він поширюється крапельним шляхом, і часом дотримуватися дистанції, одягати маску та мити руки – недостатні міри, аби цьому запобігти.

Дезінфекційний коридор працює за принципом утворення туману. Це дає можливість швидко знезаразити 100% необхідної площі (одяг, взуття, шкіру та волосся). Обробка відбувається безпечним для здоров’я людини розчином автоматично під час проходження коридором. Сам процес не потребує участі персоналу, тож прохід коридором відбувається безперервно і без черг. Окрім миттєвої дезінфекції, засоби, що розпилюються, створюють додатковий захисний бар’єр на кілька годин. І це ще одна перевага використання коридору в умовах пандемії.

Дезінфекційні коридори – вже поширена світова практика. Їх встановили в Індії, Сінгапурі, Франції, Мексиці, Китаї та ще десятку країн, кількість яких постійно зростає. В Україні коридори впроваджені лише в кількох установах. І завод “Фрегат” тепер в їх числі, долучившись до програми “Безпечний простір” як підприємство, що з відповідальністю ставиться до створення безпечних умов праці співробітників.