Наш Завод – один з найбільших в країні машинобудівних заводів, який виробляє металоконструкції, вузли і агрегати для різних машин, техніку для сільського господарства, харчової та переробної промисловості, вироби гідравліки. Завдяки професійному менеджменту з орієнтацією на зарубіжний ринок збуту, Завод нарощує потужності виробництва і розширює штат кваліфікованого персоналу.
Завод уклав великий контракт на виготовлення дорожніх металевих огорож бар’єрного типу, тому виник попит на такі спеціальності, як токар, штампувальник, оцінковщік гарячим способом, транспортувальник, слюсар механоскладальних робіт, резьбошліфовщік і інші.
Начальник відділу кадрів ПАТ «Завод Фрегат» Олександр Ігнатьєв провів відеопрезентацію, в ході якої ознайомив присутніх з продукцією заводу та умовами праці, а також розповів про наявні вакансії, розміри оплати праці. Директор з персоналу керуючої компанії Віталій Лисий розповів про фінансовий стан підприємства і ознайомив з ключовими принципами нової стратегії розвитку заводу.
У заходах взяло участь близько ста осіб, які отримали вичерпні відповіді на питання, які їх зацікавили.
Здобувачі, які зацікавилися пропозиціями роботи, були запрошені безпосередньо на підприємство для більш детального ознайомлення з умовами роботи і подальшої співбесіди.