Тепер в комплекті дощувальних машин ДМУ «Фрегат», які серійно виготовляються на виробничих потужностях Заводу «Фрегат» може бути поставлений додатковий комплект деталей для збільшення відстані від поверхні землі до трубопроводу до 2,81 м. Машина зі збільшеним кліренсом призначена для поливу дощуванням особливо високостебельних культур: цукрового очерету, високостебельних культур кукурудзи і ін., Забезпечуючи проведення додаткових поливів в кінці вегетаційного періоду.
Комплект може бути поставлений відразу при поставці дощувальної машини, а також в якості додаткової опції для машин, які вже знаходяться в експлуатації агропідприємств.
На думку керівника проекту по дощувальних машин Заводу «Фрегат» Павла Волошина, ідея створення даного комплекту виникла давно, але освоєння виробництва пов’язане з наявністю підвищеного попиту на прості в експлуатації ДМУ «Фрегат» для зрошення не тільки масових високостебельних культур (кукурудза) в Україні, але і такий нетиповий для наших широт культури, як цукровий очерет, далеко за межами нашої країни.